A-level

Drodzy Rodzice,
Pani Agnieszka Gałka, która w ubiegłym roku szkolnym prowadziła zajęcia w klasie A-level, w dalszym ciągu przebywa w Polsce i niestety nie będzie mogła prowadzić zajęć z uczniami, ani stacjonarnie, ani też w trybie online. Mamy jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, ponownie przywitamy ją w naszej szkole, a uczniowie będą mogli czerpać z jej wiedzy i doświadczenia. Zwłaszcza że jej sposób nauczania, a także umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, spotkały się z pozytywnym odzewem zarówno wśród samych wychowanków, jak i ich rodziców.
Wychodząc naprzeciw sytuacji i rozpatrując możliwe rozwiązania, postanowiliśmy, że zajęcia w klasie A level odbywać się będą w soboty w godzinach 11:00 – 15:00 w nowym budynku szkoły na Titford Road, B69 4QB, Oldbury. Prowadzone one będą przez nauczycielkę z bardzo dużym doświadczeniem w nauczaniu młodzieży dwujęzycznej, dr nauk społecznych Panią Irenę Żukowską, która w poprzednich latach prowadziła zajęcia właśnie w klasie A-level.
Zdajemy sobie sprawę, że godziny zajęć przedstawione Państwu, różnią się od tych z lat ubiegłych. Decyzja o ich zmianie została podjęta po wzięciu pod uwagę kilku znaczących czynników. Jednocześnie uważamy, że w obecnej sytuacji jest ona optymalna. Chcielibyśmy zaznaczyć, że w przypadku, jeżeli przedstawione powyżej godziny zajęć, nie są dla Państwa i Waszych dzieci odpowiednie, możecie podjąć decyzję o zrezygnowaniu ze szkoły, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z opłatami za edukację. Mamy jednak głęboką nadzieję, że mimo wszystko uczniowie klasy A-level będą chcieli przygotowywać się do egzaminów w naszej szkole.
Z wyrazami szacunku
                                                                                            Zarząd i Dyrekcja szkoły

Podążaj za nami